Put Your Soul on Your Hand and Walk

De intieme documentaire van Sepideh Farsi legt het leven in het belegerde Gaza vast via videogesprekken met de op 16 april vermoorde fotojournaliste Fatma Hassona.
De documentaire van Sepideh Farsi geeft een intieme en persoonlijke blik op het leven onder belegering in Gaza, vastgelegd via videogesprekken tussen Farsi en de jonge Palestijnse fotojournaliste Fatma Hassona. Zij kwam tragisch om het leven bij een luchtaanval op haar woning, één dag nadat de selectie van de film voor Cannes werd aangekondigd. Put Your Soul on Your Hand and Walk combineert rauwe directheid met diepe menselijkheid en toont het dagelijks leven tijdens de oorlog door de ogen van een generatie die gevangen zit in een eindeloze cyclus van genocide en onderdrukking.
Sepideh Farsi: "Put Your Soul on Your Hand and Walk is mijn antwoord als filmmaker op de aanhoudende slachting onder de Palestijnen. Mijn manier om mijn verstand niet te verliezen. Het was een wonder toen ik via een Palestijnse vriend Fatem ontmoette. Vanaf dat moment was zij mijn rechtstreekse contact in Gaza, waar zij overleefde onder de bombardementen en verslag deed van de oorlog. En ik werd vanuit haar verbinding met de buitenwereld vanuit de door haar omschreven Gazaanse gevangenis. Deze levenslijn hebben we meer dan tweehonderd dagen aangehouden. De beelden en gesprekken die we uitwisselden vormen de film. Fatems moord op 16 april 2025, na een Israëlische aanval op haar huis, heeft de betekenis ervan voorgoed veranderd."
Kijkwijzer: nog niet geclassificeerd
Wanneer
di 14 oktober 2025 van 20:00 tot 21:50
Waar
cc Binder - theaterzaal KollebloemForum 9
2870 Puurs (Puurs-Sint-Amands)
Prijs
Basistarief | €7,00 |
---|---|
Vrijetijdspas | €6,00 |
Meer info
- tel: 03 203 27 05
- e-mail: vrijetijdsloket@puursam.be
Organisatie en contact
cc BinderForum 9
2870 Puurs-Sint-Amands
- tel: 03 203 27 05
- e-mail: vrijetijdsloket@puursam.be